vyhrievané gripy HOTGRIPS PRO TOURING, OXFORD (s integrovaným ovládaním v gripe)

Dostupnosť Skladom
Kód: M003-198
€197,40 €164,50 bez DPH
vyhrievané gripy HOTGRIPS PRO TOURING, OXFORD (s integrovaným ovládaním v gripe)

HOTGRIPS® PRO sú najnovším produktom v rade vyhrievaných rukovätí HOTGRIPS®. Produkt obsahuje plne integrované ovládacie prvky v tele gripu s možnosťou výberu z troch rôznych povrchov gripu pre konkrétne moto kategórie.

Vonkajší plášť rukovätí je vyrobený zo silikónu, ako prvý v rade OXFORD a ako prvý vyhrievaný grip na trhu. Toto riešenie poskytuje zvýšenie potenciálnej životnosti povrchu až o 200 % v porovnaní so štandardnou gumou bez toho, aby sa znížilo pohodlie alebo použiteľnosť. Ako aj potenciálne zníženie namáhania vnútorných káblov vyhrievania.

Ovládanie ohrevu rukoväte je integrované v ľavej rukoväti na jednoduché ovládanie jedným tlačidlom a LED indikáciou v bezprostrednej blízkosti. Vďaka tomu nie je potrebné inštalovať samostatný ovládač, ktorý zaberá ďalšie miesto.

Sofistikovaná riadiaca jednotka vykurovania nezávisle meria a reguluje teplotu každého úchytu pomocou zabudovaného termostatu. Riešenie, ktoré zabezpečuje neustále udržiavanie nastavenej teploty.

Premyslený dizajn:

 • Inovatívny systém nastavenia teploty s pamäťovou funkciou s možnosťou nastavenia predchádzajúceho nastavenia ohrevu alebo predvoleného nastavenia, čo šetrí čas pri častom používaní ohrievačov.
 • Integrované ovládanie jedným tlačidlom na ľavej rukoväti umožňuje používateľovi nastaviť teplotu ohrevu bez toho, aby musel spustiť ruku z riadidiel.
 • Jednoduchšia inštalácia vďaka menšiemu počtu káblov s integrovaným ovládačom namiesto samostatného ovládača.

Citlivé nastavenie teploty:

 • Vstavaný termostat zabezpečuje automatické nastavenie teploty na nastavenú teplotu pri kolísaní teploty vonkajšieho vzduchu.
 • Presný systém regulácie teploty - stačí zapnúť tlačidlo a nastaviť konkrétny stupeň ohrevu jednoduchým prepnutím tlačidla s indikáciou konkrétneho stavu podľa farby integrovanej LED diódy (červená LED dióda = 45 °C, biela = 40 °C, modrá = 35 °C).
 • Automatické vypínanie LED diód, aby nerušili oči počas nočnej jazdy.

Vodotesná konštrukcia:

 • Plne vodotesné konektory a integrovaná riadiaca jednotka majú vodotesný štandard IP65.

Režimy úspory batérie:

 • Ochrana pred vybitím batérie v dôsledku zabudnutia vypnúť vykurovanie. Rukoväte sa po chvíli automaticky úplne vypnú, takže nemusíte na nič myslieť.
 • HOTGRIPS® PRO má extra režim úspory energie pre lítiové batérie.

Výhody rukovätí:

 • Silikónové tvarované rukoväte - materiál poskytujúci až o 200 % vyššiu odolnosť bez toho, aby sa znížilo pohodlie a použiteľnosť v porovnaní s bežnými materiálmi rukovätí.
 • Ľahká konštrukcia vstupu káblového zväzku do rukoväte umožňuje zmenšiť objem rukoväte v porovnaní so štandardnými vyhrievanými rukoväťami.
 • Hodí sa na riadidlá s priemerom 22 mm.
 • Zaručený pohodlný úchop - šesťhranná štruktúra povrchu pohlcujúceho vibrácie poskytuje odolnosť. Vrúbkovaný povrch tvorí najväčšiu plochu a zaisťuje maximálny úchop a istotu uchopenia.
 • Nastaviteľná dĺžka rukoväte - v prípade potreby možno dĺžku rukoväte 125 mm skrátiť na 120 alebo 115 mm. Otvorené konce vyhrievaných rukovätí sa dajú ľahko kombinovať s koncovými článkami riadidiel.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievané Gripy a príslušenstvo
Záruka: 6
Délka (mm): 132
Obsah balení: ovládací panel
Počet kusů v balení: 2
Tvrdost pryže (gripy): medium
Typ (motorky): Motocykly
Vlastnosti (gripy): vyhřívané, upravitelná délka
Vnitřní průměr [mm]: 22
Značka: OXFORD
Značka: OXFORD
Vnitřní průměr [mm]: 22
Délka (mm): 132
Počet kusů v balení: 2
Typ (motorky): Motocykly
Obsah balení: ovládací panel
Vlastnosti (gripy): upravitelná délka
Tvrdost pryže (gripy): medium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: