cyklistická prilba s náhlavnou súpravou R2, SENA (matná biela)

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: C140-035-L C140-035-M C140-035-S Zvoľte variant
€185,01 €154,18 bez DPH
cyklistická prilba s náhlavnou súpravou R2, SENA (matná biela)

SENA R2 - Nová inteligentná cestná prilba s LED zadným svetlom.

Komunikácia a otvorená cesta:
R2 je aerodynamická inteligentná cyklistická prilba určená pre cestných cyklistov. R2 je vybavená komunikačným systémom Bluetooth Intercom na konverzáciu medzi jazdcami a spáruje sa so smartfónom na prehrávanie hudby, GPS, pokynov z fitnes aplikácií a ďalších funkcií. Pôsobivý súbor funkcií modelu R2 vychádza z pôvodnej inteligentnej prilby R1 od spoločnosti Sena, ale model R2 posúva všetko na vyššiu úroveň vďaka novému dizajnu a integrovanému zadnému svetlu.

Kľúčové vlastnosti prilby R2:

  • Zabudované reproduktory a mikrofón
  • Interkom Bluetooth®
  • Spárovanie so smartfónom
  • Zadné LED svetlo
  • Hmotnosť veľkosti M: 394 g
  • Certifikácia CE EN 1078, CPSC 1203

Komunikácia bez kriku:
Technológia Bluetooth Intercom od spoločnosti Sena umožňuje pripojenie až 4 jazdcov a komunikáciu z prilby do prilby na vzdialenosť až 900 metrov v otvorenom teréne. Pri pripojení iba jedného ďalšieho jazdca budú mať používatelia k dispozícii interkom v HD kvalite. Zvuk sa prenáša prostredníctvom zabudovaných reproduktorov umiestnených tesne nad ušami, čo na rozdiel od slúchadiel do uší umožňuje vnímať okolité zvuky, napríklad ruch. Bezproblémovo integrovaný mikrofón sa nachádza v prednej časti prilby a je vybavený patentovanou technológiou Advanced Noise Control™ spoločnosti Sena, ktorá zachytáva a prenáša váš hlas zreteľnejšie.

Ovládanie prstom pomocou nástroja Sena Utility:
Aplikácia Sena Utility App vám umožňuje úplné ovládanie prilby R2 prostredníctvom smartfónu. Prostredníctvom aplikácie môžete upraviť nastavenia zariadenia alebo si pozrieť stručnú príručku. Aplikácia Sena Utility App ponúka aj funkciu Smart Intercom Pairing, ktorá vám umožňuje naskenovať QR kód v aplikácii priateľa a okamžite spárovať zariadenia, aby ste získali rýchlejší prístup k interkomu.

Spárujte svoj smartfón pre hudbu, GPS, telefonické hovory a ďalšie funkcie:
Po spárovaní telefónu s prilbou R2 môžete počúvať navigáciu GPS, prijímať telefónne hovory, počúvať pokyny fitnes aplikácie a počúvať obľúbenú hudbu. Spárovanie telefónu s prilbou R2 umožňuje bezpečný hands-free prístup k mnohým funkciám telefónu.

Ochrana a pohodlie:
Prilba má zabudované zadné svetlo, ktoré zlepšuje vašu viditeľnosť pre ostatných na ceste. Okrem praktického zadného svetla je cyklistická prilba R2 skonštruovaná tak, aby odolala nárazom, a poskytuje potrebnú ochranu vďaka polykarbonátovej škrupine. Prilba je vystlaná odnímateľným a umývateľným vnútorným polstrovaním, hladkým nylonovým remienkom na bradu a otočným zámkom, to všetko pre vynikajúcu ochranu a bezpečné uchytenie.

Aerodynamický tvar a vetranie:
Inteligentná cestná cyklistická prilba R2 bola navrhnutá s ohľadom na rýchlosť. Vetracie otvory prilby umožňujú maximálne prúdenie vzduchu počas jazdy. Prilba R2 je k dispozícii v matnej čiernej, matnej bielej a matnej sivej farbe vo veľkostiach S/M/L

Náhlavné súpravy SENA umožňujú komunikáciu s náhlavnými súpravami iných značiek vďaka funkcii Universal Intercom Pairing.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: