lítiová batéria LiFePO4 YTX12-BS YTX14-BS YTZ12S-BS YTZ14S-BS FULBAT 12V 8Ah 480A hmotnosť 1 20 kg 150x87x93
Lítiová batéria FULBAT nahrádza motocyklové batérie typu:YTX12-BS, YTX14-BS, YTZ12S-BS, YTZ14S-BS
Okrem toho má lítium-iónová batéria FULBAT vynikajúce bezpečnostné vlastnosti.
Vlastnosti a výhody:
- Vynikajúce bezpečnostné funkcie
- Mimoriadne nízka hmotnosť
- Bezúdržbové a pripravené na použitie
- Montážna poloha - do 180°
- Rýchle nabíjanie
- Vysoký výkon za studena
- Dlhá životnosť a veľmi nízke samovybíjanie
- Šetrné k životnému prostrediu
- Pokrýva väčšinu existujúcich aplikácií
- Indikátor efektívneho nabíjania
Na nabíjanie odporúčameGYSFLASH LITHIUM 1.12 (1 A) - profesionálna nabíjačka pre lítiové batérie
Parametre:
- Watthodiny: 102,4
- Kapacita Ah/10HR: 8Ah
- Spúšťací prúd: 480 A
- Nabíjací prúd: 4/8 A
- Polarita: + / - (plus vľavo)
- Rozmery: 150 x 87 x 93 mm
- Hmotnosť: 1,20 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motocykle |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Akčné produkty a novinky: | NOVINKA |
| Dĺžka [mm]: | 150 |
| Kapacita [Ah]: | 5 - 9 |
| Kategórie produktov: | batérie |
| Napätie (V): | 12 V |
| Šírka [mm]: | 87 |
| Štartovací prúd: | Nad 301 A |