cyklistická prilba s náhlavnou súpravou R2 EVO, SENA (matná biela)

Variant:
Dostupnosť Skladom
Kód: C140-0075-S
€214,38 €178,65 bez DPH
cyklistická prilba s náhlavnou súpravou R2 EVO, SENA (matná biela)

SENA R2 EVO - Nová inteligentná cestná prilba s Mesh Intercom™ a zadným LED svetlom.

Technológie, ktoré posunú vašu jazdu ďalej:
Model R2 EVO, vybavený systémom Mesh Intercom™, spája bezpečnosť a technológie v elegantnom a aerodynamickom balení určenom pre cestných cyklistov. Či už sa chcete rozprávať so spolujazdcom bez kriku, alebo chcete spárovať svoj smartfón a počúvať hudbu, R2 EVO má celý rad funkcií, ktoré vašu jazdu posunú ďalej.

Kľúčové vlastnosti prilby R2 EVO:

  • Mesh Intercom™
  • Zabudované reproduktory a mikrofón
  • Pripojenie Bluetooth® so smartfónom
  • Zadné LED svetlo
  • Hmotnosť veľkosti M: 394 g
  • Certifikácia CE EN 1078, CPSC 1203

Ešte jednoduchšie pripojenie pomocou Mesh Intercom™:
Sena Mesh Intercom™ umožňuje jazdcom komunikovať s ostatnými používateľmi Mesh (R1 EVO, M1 EVO) v okruhu 900 metrov stlačením tlačidla. Viackanálový systém Open Mesh podporuje 9 kanálov a umožňuje prepínať medzi rôznymi skupinami na rôznych frekvenciách. Platforma Mesh od spoločnosti Sena ponúka flexibilitu tým, že umožňuje jazdcom prichádzať do okruhu pripojenia a odchádzať z neho, zatiaľ čo zvyšok skupiny zostáva pripojený. Či už jazdíte s jedným jazdcom alebo veľkou skupinou, R2 EVO posunie vašu jazdu na vyššiu úroveň. Zvuk sa prenáša prostredníctvom integrovaných reproduktorov umiestnených nad ušami jazdca, čo vám na rozdiel od slúchadiel do uší umožňuje vnímať okolité zvuky, ako je napríklad doprava. Prepracovaný dizajn reproduktorov bol optimalizovaný tak, aby bola prilba čo najtenšia a kládla menší odpor vetru. V prednej časti prilby je zabudovaný mikrofón, v ktorom sa nachádza patentovaná technológia Advanced Noise Control™ spoločnosti Sena, ktorá zachytáva a zreteľne prenáša váš hlas.

Pohodlie a bezpečnosť:
R2 EVO má zabudované zadné svetlo, ktoré zlepšuje viditeľnosť jazdca na ceste. Vďaka trom nastaveniam jasu môžete zlepšiť viditeľnosť v rôznych svetelných situáciách. Model R2 EVO má tiež bezpečnostný certifikát a je vyrobený s ochrannou polykarbonátovou škrupinou. Prilba je vystlaná odnímateľným a umývateľným vnútorným polstrovaním, má hladký nylonový remienok na bradu a otočný zámok pre vynikajúcu ochranu a bezpečné uchytenie.

Pripevnite k prilbe R2 EVO všetko, čo potrebujete:
Technológia Bluetooth 5.2 umožňuje pripojenie k smartfónu, vďaka čomu môžete telefonovať, počúvať hudbu, využívať navigáciu GPS a dokonca sa pripojiť k fitnes aplikáciám. Cyklistická aplikácia Sena umožňuje jazdcom pohodlne ovládať funkcie zariadenia R2 EVO. Prostredníctvom aplikácie môžete vytvárať skupiny priateľov, s ktorými sa ľahko spojíte, ovládať nastavenia zadného svetla, spravovať výber hlasových pokynov vo viacerých jazykoch a získať prístup k stručnému sprievodcovi na cestách.

Aerodynamický tvar a vetranie:
Inteligentná cestná cyklistická prilba R2 EVO bola navrhnutá s ohľadom na rýchlosť. Vetracie otvory prilby umožňujú maximálne prúdenie vzduchu počas jazdy. Prilba R2 je k dispozícii v matnej čiernej, matnej bielej a matnej sivej farbe vo veľkostiach S/M/L

Náhlavné súpravy SENA umožňujú komunikáciu s náhlavnými súpravami iných značiek vďaka funkcii Universal Intercom Pairing.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: